Termíny a ceny turnusů v roce 2014:


V roce 2014 pořádáme tradičně 2 letní turnusy:

 

I. turnus

28. 6. – 12. 7.

15 dnů

4 800,- Kč

II. turnus

26. 7. – 9. 8.

15 dnů

4 800,- Kč

 

Na poukaz může přispět zaměstnavatel některého z rodičů dítěte. Na požádání vystavíme fakturu nebo potvrzení.

Slevy:

Tradičně – tak jako každý rok - vycházíme vstříc stálým účastníkům tábora a rodinám s více dětmi a nabízíme osvědčené slevy ze základní ceny poukazu

*      tradiční sleva pro účastníky tábora z předchozích let je pro r. 2014 500,- Kč/dítě

*      sleva pro sourozence – první sourozenec sleva 500,- Kč, druhý a každý další sleva 1.000,- Kč

Podmínky pro přiznání slevy:

ü  účastník našeho tábora z předchozích let (tato podmínka platí pouze při platbě provedené do konce března příslušného roku)

ü  sleva pro sourozence (pro každého)

Obě uvedené slevy (věrnostní a sourozeneckou) nelze navzájem kombinovat!


V ceně je zahrnuto:

ü  Ubytování

ü  Stravování 4 – 5 x denně v dostatečné míře v závislosti na programu vč. nápojů (nápoje v rámci zajištění pitného režimu v neomezené míře)

ü  Doprava autobusem z Prahy na tábor a zpět

ü  Základní úrazové pojištění, pojištění zodpovědnosti provozovatele

ü  Komplexní zdravotní zabezpečení vč. běžných léků

ü  Výchovný a zdravotní dozor

ü  Pomůcky k programu, odměny pro děti, ostatní spotřební materiál

Pozn. V případě individuální dopravy z jiného místa ČR může být po dohodě s provozovatelem cena poukazu přiměřeně snížena.


Bližší zaměření jednotlivých turnusů:

I. turnus (2014) (hl. vedoucí Jiří Bozděch, zást. Vlaďka Kolářová, zdravotní dozor Veronika Švédová, zdr. sestra FN Motol)

Kromě klasického táborničení je tento turnus tradičně každoročně zaměřen také na sport všeho druhu. Kromě klasických „táborových“ sportů, jako kopaná, volejbal, přehazovaná, stolní tenis, softtenis apod. hrajeme také softbal. Nácvik probíhá od nejmenších oddílů až po ty největší, na závěr turnusu zpravidla proběhne tradiční prestižní klání mezi vedoucími a táborníky. Kromě uvedených sportovních soutěží čekají na děti v rámci programu tradiční vyhlášené táborové diskotéky, karneval s poutí, pro nejstarší oddíly 2-3denní putování, táborová olympiáda, míčový víceboj, různé štafetové závody, práce s přírodními materiály a mnoho dalších aktivit.

Letos se o táborníky budou starat mj. tito vedoucí:Mili Lacinová, Adéla Zehringerová, Tomáš „Kytka“ Fiala, Ondra Hálek, Jirka Bozděch jr., Terka Kubátová, Kateřina „Kachna“ Černá, Miloš Fiala, Štěpán „Steve“ Dvořák, Jarda „Grizzly“ Krákora a praktikanti Petra Šindlerová, Anežka Urbánková, Anička Kolková, Martin Plitz, Lukáš Bajer, Dan Křížek, Petr Svoboda, Ivan Buldra a Hugo Kopřiva.

Letos opět již tradiční diskotéka v bílém (nezapomenout bílé oblečení J) a další překvapivé akce! Všichni vedoucí už se letos opět velmi těší! J

 

II. turnus TMÚ 2014 (hl. vedoucí Martina Lancmanová, zást. Mirka Kotlasová, zdravotní dozor MUDr. Kamila Veselá, Ph.D. a MUDr. Jaroslav Kotlas)

Druhý turnus se i letos ponese v duchu dlouhodobých tradic, a tak vás na táboře čeká mnoho zajímavých zážitků při pestrém programu. Zahrajete si spoustu her v přírodě, vyzkoušíte si postavit vlastní přístřešek v lese, naučíte se, jak správně připravit ohniště a jak se zorientovat v terénu s mapou i bez ní. Dozvíte se mnohé o základech první pomoci a uzlování bude jako vždy třešničkou na našem „zálesáckém dortu“. Čekají vás také výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. A samozřejmě dvě napínavé ETAPOVÉ HRY!!!

Děj letošní etapové hry pro menší oddíly se bude odehrávat až na dalekém poloostrově Yucatan, kam se vydáme s výpravou Lovců Orchidejí na expedici do tropických pralesů. Společnost nám bude dělat parta indiánů, se kterými není radno si zahrávat. Náš cíl pro Miřetín 2014 je jasný, najít ty nejvzácnější rostliny ukryté v hlubokém pralese.

Starší oddíly se v etapové hře zúčastní detektivního pátrání. Ve zbrusu novém příběhu se společně s detektivem Felixem Kubátem, špičkou ve svém oboru, vydají odhalit tajemství, které po staletí skrývá mysteriózní pražský orloj. Cesta však bude plná nástrah a kromě šifer a různých hádanek tu čeká i něco hodně tajemného. Něco, co bude za každou cenu tajemství orloje bránit. Dokážou naše družinky společně s detektivem odhalit, co se ještě nikomu před nimi nepodařilo?

 

Více informací o II. turnusu najdete na: http://www.druhyturnus.cz

 

 Za všechny výchovné pracovníky se na setkání s dětmi těší

Martina Lancmanová a Mirka Kotlasová